Neohodnoceno

Batoh rybářský KINETIC Rybář (95 litrů), barva Oliva

vyrobeno v české republiceObjemný, praktický a spolehlivý rybářský batoh s objemem 95 litrů, který uspokojí i rybáře s velkým množstvím rybářského vybavení.

Kromě hlavní komory kryté klopnou s nastavitelnými popruhy nabízí tento batoh také dvě čelní kapsy na zip (velká kapsa se síťovanou menší kapsičkou a malá spodní kapsa), tři postranní kapsy na zip (vlevo jedna, vpravo dvě) a jednu krytou zádovou kapsu. Pohodlné nošení zajišťují vyztužené nastavitelné ramenní popruhy

Batoh vyroben z materiálu Kortexin 600D (100% polyester se zátěrem PVC) v barvě oliva. A stejně jako u všech našich dalších batohů jsou všechny jeho zipy opatřeny krytkami proti vodě.

Skladem
Kód: 340/2
2 032 Kč
Kategorie: Rybářské batohy
Záruka: 3 roky
výška: 68 cm
šířka: 43 cm
hloubka: 24 cm
objem: 95 litrů
materiál: Kortexin 600D (100% Polyester se zátěrem PVC)
barva: oliva
  • Velká čelní kapsa se síťovinou
  • Nastavitelné a vyztužené ramenní popruhy
  • Klopna s nastavitelnými popruhy
  • Tři postranní kapsy
  • Krytá zádová kapsa
  • Zipové části opatřeny krytkami proti vodě

 

logo-kinetic-251x100

Jsme česká rodinná firma KINETIC s.r.o.,jejíž tradice sahá až do roku 1993

Naší hlavní činností je zakázková sériová textilní výroba a velkoobchod technických tkanin. A kromě toho jsme se před řadou let pustili také do výroby vlastních produktů pod značkou Kinetic. V rámci naší vlastní výrobkové řady tak vyrábíme batohy (nejen pro rybáře), obaly na rybářské pruty, obaly na pušky a další vybavení pro rybáře, myslivce, nimrody a všechny milovníky přírody a outdooru.

U našich produktů je pro nás prioritou kvalita, spolehlivost, praktičnost a spokojenost zákazníka, a to vše za přiměřenou cenu. Díky tomu máme vynikající renomé nejen v regionu, po celé České republice, ale také v zahraničí. Na naše produkty dáváme prodlouženou záruku 36 měsíců.