Obal na signalizátory záběru KINETIC

vyrobeno v české republicePraktické pouzdro na hlásiče (signalizátory) záběru o rozměrech 15 x 14 x 4,5 cm je rozděleno na dvě přihrádky. Je vyrobené ze 100% nepromokavého materiálu - Kortexin 600D (100% polyester se zátěrem PVC). Barva: černo-zelená.

Skladem
Kód: 637
122 Kč
Kategorie: Rybářské doplňky
Záruka: 3 roky
výška: 15 cm
šířka: 14 cm
hloubka: 4,5 cm
barva: černo-zelená
materiál: Kortexin 600D (100% Polyester se zátěrem PVC)

Praktické pouzdro na hlásiče (signalizátory) záběru o rozměrech 15 x 14 x 4,5 cm je rozděleno na dvě přihrádky. Je vyrobené ze 100% nepromokavého materiálu - Kortexin 600D (100% polyester se zátěrem PVC). Barva: černo-zelená.

  • Pouzdro na hlásiče záběru
  • Rozdělení na dva díly

 

logo-kinetic-251x100

Jsme česká rodinná firma KINETIC s.r.o.,jejíž tradice sahá až do roku 1993

Naší hlavní činností je zakázková sériová textilní výroba a velkoobchod technických tkanin. A kromě toho jsme se před řadou let pustili také do výroby vlastních produktů pod značkou Kinetic. V rámci naší vlastní výrobkové řady tak vyrábíme batohy (nejen pro rybáře), obaly na rybářské pruty, obaly na pušky a další vybavení pro rybáře, myslivce, nimrody a všechny milovníky přírody a outdooru.

U našich produktů je pro nás prioritou kvalita, spolehlivost, praktičnost a spokojenost zákazníka, a to vše za přiměřenou cenu. Díky tomu máme vynikající renomé nejen v regionu, po celé České republice, ale také v zahraničí. Na naše produkty dáváme prodlouženou záruku 36 měsíců.